Client Name:
N/A
Project: STEEL GRADING (17 CONTAINERS)
Date: DELIVERING OCTOBER 2022
Arka Plan:

17 konteynerin sevkiyatı, Kuzey Amerika'nın en büyük açık ağlı çelik kiriş, kiriş kirişi, çelik güverte ve çelik çubuk ızgara üreticisi olan müşteriye teslim edildi. Operasyon, çelik ızgaralarla dolu okyanus konteynerlerinin teslimat için düz yataklı kamyonlara aktarılmasını içeriyordu.
Okyanus taşımacılığına hazır konteynerin içine sarılı metal ızgara.
Kayışlardan bazıları, gemide taşıma sırasında aşınmış ve aktarma sırasında sorunlara neden olmuştur.
Çözüm:
Konteynerlerin içeriğini depolamak ve aktarmak için Edmonton'daki geniş depo alanı kullanıldı. Çelik ızgarayı konteynırlardan kaldırmak ve düz platform üzerine taşımak için vinçler, uzatılabilir bıçaklı ağır yük taşıyan forkliftler vb. dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere ağır hizmet ekipmanı gerekliydi.

Bu ekipmanın, özellikle de vincin her zaman kullanıma hazır olmaması nedeniyle teslimatların önceden iyi zamanlanması ve ayrıntılı bir şekilde iletilmesi gerekiyordu.Sürücünün hazır bulunması da her yükün sorunsuz, güvenli ve zamanında teslim edilmesini sağlamada önemli bir faktördü. Tüm liman süreleri, Roadpin'in standart işletim prosedürleri uyarınca müşteriyle önceden rezerve edildi.


Sonuç:
Genel olarak müşteriye teslimat sorunsuz bir şekilde gerçekleştirildi. Sürekli iletişimimiz ve güncellemelerimiz için bizi övdüler. Ayrıca tüm ekipmanlar hasarsız ve güvenli bir şekilde brandalanmış olarak teslim edildi.
Alıcının depo kapısına teslimat sırasında Düz Yatakta gösterilen metal ızgara.